Balandžio 14 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Švelnios tavo rankos …“, skirtas artėjančiai Motinos dienai. Renginį suorganizavo pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė. Konkurse dalyvavo net 63 mokiniai: 29 1-2 klasių mokiniai, kurių raiškaus skaitymo gebėjimus vertino gimnazijos logopedės-specialiosios pedagogės Aušra Mickutė ir Jolanta Gedaminskienė bei mokytojos Engrita Diržienė ir Dovilė Šerpetauskienė, o 34 3-4 klasių mokinių raiškų žodį vertino gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė, logopedė Ingrida Šukytė bei mokytojos Aušra Poškienė ir Ramunė Malatokienė. Visi konkurso dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijoms buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

1-2 klasių tarpe I vietą laimėjo Agota Batkevičiūtė iš 1b klasės (mokytoja Aušra Poškienė). II vietą – Dorotėja Račkauskytė iš 1b klasės (mokytoja Aušra Poškienė) ir Milda Vėžytė iš 1a klasės (mokytoja Daiva Babičienė). III vietą – Urtė Karosaitė iš 1b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė), Klaudija Jankauskaitė iš 1a klasės (mokytoja Daiva Babičienė) bei Emile Briedytė iš 2b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė). Padėkos raštais už jautrius bei nuoširdžius pasirodymus apdovanoti Luknė Butvilaitė iš 1b klasės (mokytoja Aušra Poškienė), Agota Jankauskaitė iš 1a klasės (mokytoja Daiva Babičienė) ir Tajus Indriulis iš 2b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė).

3-4 klasių tarpe I vietą laimėjo Adelė Kablytė iš 4b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė). II vietą – Joris Juodis iš 4b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė ) bei Greta Rabašauskaitė iš 3b klasės (mokytoja Lina Paškevičienė). III vietą – Rusnė Bartkevičiūtė, Kajus Užusienis iš 4b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė) bei Milda Stalgytė iš 3a klasės (mokytoja Vaida Čepienė). Padėkos raštu už įtaikingiausiai padeklamuotą eilėraštį apdovanota Urtė Janeliūnaitė iš 3a klasės (mokytoja Vaida Čepienė), už originaliausiai padeklamuotą eilėraštį Rita Varnavičiūtė iš 4b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė), o Armita Noreikaitė iš 4a klasės už nuoširdžiausią pasirodymą (mokytoja Ilona Kučienė). Padėkos raštais už nuostabius pasirodymus apdovanotos ir Austėja Jarašūnaitė bei Akvilė Bilevičiūtė iš 4 klasės (mokytoja Engrita Diržienė).

Geriausiai pasirodę meninio skaitymo konkurso dalyviai buvo apdovanoti ne tik gimnazijos direktoriaus padėkos raštais, bet ir vertinimo komisijos narių įsteigtais prizais. Apibendrindamos skaitovų pasirodymus vertinimo komisijų pirmininkės Aušra Mickutė ir Vita Kasarauskienė pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo sugebėjimais, kuriuos mokinukams padėjo atskleisti ir išryškinti jų mokytojos. Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams, laikantis visų epidemiologinės situacijos saugumo reikalavimų, buvo įteikti Šeduvos gimnazijos direktoriaus padėkos raštai ir organizatorių saldžios dovanėlės. Smagu, kad mūsų konkurse dalyvavo ir Šeduvos gimnazijos Pakalniškių skyrius.

Agota Batkevičiūtė ir Adelė Kablytė atstovaus mūsų gimnaziją rajoniniame meninio skaitymo konkurse Baisogaloje balandžio 30 d. Linkime joms sėkmės!