Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 29 d.  Šeduvos gimnazijos pradinukai susirinko į kasmetinę šventę ,,Sudie, Rudenėli!“ pagal  tęstinį  projektą „Metų laikai – vaikystės draugai“. Šventę  pradėjo gimnazijos pradinių klasių mokinių teatrinio meno studijos ,,Lim-po-po“ (vadovė Aušra Poškienė)  nariai, kurie padeklamavo  posmus apie rudenį ir suvaidino pasaką ,,Ropė“.  Atsisveikinimo su  rudenėliu  šventę vedė 4a klasės mokiniai Kajus, Enrika, Iveta ir Nedas.  Jie į sceną padainuoti ir pašokti kvietė visas pradinukų klases. Už  gražias dainas ir nuostabius šokius  mokinukai dėkoja muzikos mokytojai Ritai Ivoškienei ir šokių mokytojui Astijui Poškai, o už papuoštą sceną – mokytojai Daivai Mačiūnienei. Po pasirodymų visi buvo apdovanoti ilgamečio šventės rėmėjo ūkininko F. Šlėvės  obuoliais, o tie, kurie atnešė darbelį į rudens gėrybių parodą, gavo padėkos raštus.

Renginio akimirkas galite rasti : čia

 

Dalinkitės: