Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2023 m. vasario 7 d. daugelyje pasaulio šalių buvo minima jau 20-oji Saugesnio interneto diena! Šiai dienai paminėti gimnazijos pradinėse klasėse vyko integruota diena „Kurkime geresnį internetą kartu!“ Dienos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Integruotų pamokų metu pradinių klasių mokiniai žiūrėjo filmukus, diskutavo, atliko praktines užduotis, žaidė žaidimus, atliko interaktyvius testus, atsakinėjo į anketos klausimus. Taip mokiniai išsiaiškino, kiek jiems svarbus internetas ir ką jame veikia, susipažino su pavojais, slypinčiais internete, ir būdais, kaip jų išvengti, įgijo daugiau žinių apie saugų elgesį internete: asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą. Per ilgąsias pertraukas koridoriuose vyko edukacinės – pramoginės veiklos, kurioms vadovavo būrelio „Kompiuterių pasaulyje“ nariai. Jie kvietė vaikus nupiešti, ką saugaus ir gero galima veikti internete,  programuoti bitutę – robotą pagal  kodą „Internete būk saugus“, skanuoti žaidimo QR kodą ir atsakyti į viktorinos „Draugiškas internetas“ klausimus Wordwall platformoje. Dėkoju pradinių klasių mokytojoms, integravusioms pasiūlytas saugesnio elgesio internete temas pamokose, ir jų mokiniams, aktyviai ir kūrybingai dalyvavusiems dienos veiklose.

Vaida Čepienė,

būrelio „Kompiuterių pasaulyje“ vadovė

Dalinkitės: