Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 27 d. 46 Šeduvos gimnazijos  pradinių klasių mokiniai, kurie visus mokslo metus buvo atsakingi, aktyvūs, mandagūs,  pavyzdingai elgėsi, buvo paskatinti ir apdovanoti edukacine išvyka į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą. 1 klasių mokiniai dalyvavo užsiėmime „Nepažintas mikropasaulis: pamatyk nematomą“, 2 – 3 klasių mokiniai dalyvavo užsiėmime „Ar gali laimėti jėgos?“, o 3-4 klasių mokiniai – „3 D akiniai“. Po atliktų STEAM veiklų mokiniai aplankė Šiaulių Lapę, puikiai praleido laiką netoli esančioje žaidimų aikštelėje. Kelionės pabaigoje mokinukų laukė saldus siurprizas – ledai, kuriais vaikus nudžiugino juos lydėjusios mokytojos. Iš kelionės visi grįžo laimingi, kupini ryžto ir kitais mokslo metais būti aktyviais „paskatinimo taškų“ rinkėjais, paskatinti juos rinkti ir kitus klasės draugus, nes mokslo metų pabaigoje daugiausiai „paskatinimo taškų“ surinkusių mokinių vėl lauks gimnazijos dovana.

Mokytoja Lina Paškevičienė

Dalinkitės: