Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 17 dieną, tęsdami projektą „100 susitikimų“, IIa gimnazinės ir 5a klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Asta Česnauskiene ir Virginija Karanauskiene integruotoje anglų kalbos pamokoje susitiko su XXIII laidos abiturientėmis Pranciška Valiulyte-Budriene, Danguole-Gritėnaite Daugirdiene ir Elena Tumasonyte-Bičkauskiene. Viešnios šiltai dalinosi prisiminimais apie prieš 50 metų praleistus mokyklinius metus, parodė atsineštas nuotraukas. Mokiniai turėjo galimybę pavartyti  tuo metu rašytą pažymių knygelę, baigimo pažymėjimą, kitus dokumentus. Mokiniams palinkėjo, kad kiekvienas iš jų turėtų savo gyvenimo tikslą ir atkakliai jo siektų.
Anglų kalbos mokytoja Virginija Karanauskienė

Dalinkitės: