Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos IIb klasės mokiniai Juta Juškaitė, Indra Marija Tymukaitė,  Ugnė Mamonaitė, Arnas Česnauskas ir Gvidas Golubevas dalyvavo vaizdo klipų kūrimo konkurse „Kurkime geresnį internetą kartu!“, kurio tematika privačių duomenų atskleidimo internete, sekstingo grėsmės. Antrokų filmuke „SUKNELĖ“  gyvenimas socialiniuose tinkluose perteikiamas realiai. Mergina mano sulaukusi patyčių, socialinio smurto dėl paplitusių jos apnuoginto kūno įrašų. Jau atrodo, kad pagrindinė filmuko veikėja netenka jėgų, bet suknelė, kurią apsivelka mergina, tampa jos išsigelbėjimo ir filmuko simboliu, kaip skydas nuo „haterių“… Gerai, jog tai tebuvo sapnas…
Džiugu, kad šeduvių darbas „SUKNELĖ“, pateko į geriausiųjų trejetuką ir tapo laimėtoju. O dabar jau kūrėjų rankose padėkos ir asociacijos „Langas į ateitį“ pažadėti  prizai – 3 išmaniosios  kuprinės ir 2 laikrodžiai.

 

Dalinkitės: