Šeduvos gimnazijos 8 klasių mokiniai balandžio 7 d. dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vykusiame renginyje „Profesijų mugė“. Didelį įspūdį mokiniams paliko apie savo gyvenimo kelią pasakojęs aktorius, laidų vedėjas Giedrius Savickas. Jis atvirai atsakė į mokinių užduotus keisčiausius klausimus. Aktorius pabrėžė, kad labai svarbu pasirinkti mėgstamą veiklą, kad ji teiktų džiaugsmą. Renginio metu mokiniai galėjo išmėginti 5 profesijas iš 12 profesijų sąrašo: floristo, multimedijos techniko, kirpėjo, visažisto, fotografo, vizualinės reklamos gamintojo, suvirintojo ir šaltkalvio, elektriko ir transporto priemonių remontininko, staliaus ir siuvėjo operatoriaus, dažytojo-tinkuotojo padėjėjo, žirgininkystės darbuotojo. Renginio pabaigoje reflektuojant paaiškėjo, kad mokiniams labiausiai patiko išmėgintos floristo bei suvirintojo ir šaltkalvio profesijos, o norėtų plačiau sužinoti apie visažisto, rašytojo bei dailininko profesijas.