Kovo 8-ąją šventiškai pasipuošusios į gimnaziją grįžo buvusios gimnazijos mokytojos. Aktyvios smalsios, gyvenimu besidžiaugiančios buvusios kolegės prisipažino, jog be kvietimo sunku grįžti ten, kur praėjo didžioji Jų gyvenimo dalis. Tuo, kas vyksta mokykloje, jos domisi nuolat: lankosi gimnazijos ir muziejaus puslapiuose, skaito rajoninę spaudą. Pasitikdamos Lietuvos ir gimnazijos šimtmetį, moterys atėjo su dovanomis: 100 nuostabių paukštelių papuošė aktų salės sceną ir džiugins bendruomenę įvairių švenčių metu. Senjoros domėjosi gimnazijos pokyčiais, džiaugėsi skoningai tvarkomomis edukacinėmis erdvėmis, dalinosi prisiminimais. Apžiūrėjusios šimtmečiui skirtą parodą „100 istorijos akimirkų“, prisiminė buvusius mokinius, kolegas, savo mokytojus, konferencijų salėje pabendravo su gimnazjos direktoriumi, pavaduotoja V. Makutiene, kitais darbuotojais. Kraštotyros būrelio nariai kartu vadovėmis bei su muziejaus darbuotoja I. Kieliene parengė „Protų kovų“ žaidimą, kuris įtraukė visus renginio dalyvius.
Buvusios mokytojos padėkojo už parodytą dėmesį bei puikiai praleistą laiką ir pažadėjo grįžti ten, kur visada laukiamos.
Daugiau foto