2019–2021 metais Šeduvos gimnazijoje buvo vykdomas projektas „Edukacinių erdvių QR kodai“. Jame dalyvavo dabartiniai Ia klasės mokiniai. Jie  kartu su mokytojomis Rima Juškiene ir Irena Auguliene per integruotas informacinių technologijų ir gamtos kurso pamokas kūrė tinklaraštį „Edukacinių erdvių QR kodai“, kuriame pateikė informaciją apie lauke esančias gimnazijos erdves bei ten augančius augalus. Vėliau mokiniai sugeneravo QR kodus – nuorodas į surinktą ir patalpintą informaciją tinklaraštyje. Per technologijų pamokas  kartu su mokytoju Vidmantu Skesteniu jie padarė stovelius,  prie kurių tvirtino QR kodų lenteles. Projekto dalyviai tikisi, kad jų atliktas darbas bus patrauklus kitiems mokiniams ir skatins juos domėtis savo krašto gyvąja gamta. Nuotraukose užfiksuotose akimirkose Ia klasės mokiniai išbando savo sukurtų QR kodų veikimą kol kas tik Etnografiniame darželyje.