Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gimnazijos 8-11 klasių mokiniai vykdė „eTwinning“ programos projektą „QRioCity“, kurio metu mokiniai iš Lietuvos ir Italijos mokyklų  rinko ir skaitmenizavo informaciją apie istorines gimtinės vietas, susipažino su savo šalies bei Europos paveldo objektais. Abiejų šalių partneriai bendravo vaizdo konferencijose, pristatė savo mokyklas, gimnazistams organizuotos ekskursijos po gimtąjį mokinių miestelį Šeduvą ir jos apylinkes. Vienuoliktokų komanda projektavo turistinius maršrutus bei juos įgarsino. Aštuntokai domėjosi Žemaitijos krašto istoriniu ir kultūriniu paveldu bei atliko virtualią užduotį išmaniaisiais telefonais drauge su italais. Gimnazijos mokiniai besimokantys Radviliškio dailės mokykloje projekto užduotis atliko meninėmis raiškos priemonėmis. Projekto rezultatai pristatyti visuomenei Šeduvos Užvažiuojamuose namuose.
Projekto internetinis puslapis
projekto vadovės Šeduvos gimnazijoje: J.Sabutienė ir V. Diržinauskienė

Dalinkitės: