Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 14 d. Radviliškio sporto arenoje susirinko geriausieji Radviliškio rajono 2017 metų sportininkai, pasiekę aukščiausių rezultatų Pasaulio, Europos, Lietuvos čempionatuose, iškovoję puikių pergalių, patyrę pergalingų akimirkų žavesį ir žinantys, kas yra sunkus darbas, norint pasiekti rezultatų.
Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis geriausių neįgaliųjų sportininkų grupėje apdovanojo Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokinius Daivą Savelevaitę, Paulių Butautą, Kasparą Vaičiulį Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynių čempionus (bėgimas sniegbridžiais), Nedą Pabilionytę – Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos bėgimo varžybų čempionę ir Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynių čempionę (bėgimas sniegbridžiais). Sportininkų treneris Šeduvos gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas.
Visiems 2017 metų geriausiems sportininkams ir jų treneriams įteikti Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštai, atminimo dovanėlės ir piniginiai prizai.

Dalinkitės: