Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sėkmingai susiklostė Šeduvos gimnazijos sportininkams mokyklų žaidynių rajoninės štangos spaudimo varžybos. Jose pagerinti net trys gimnazijos rekordai, keli asmeniniai ir iškovota komandinė pirma vieta, bei teisė dalyvauti Lietuvos finalinėse varžybose. Merginų grupėje iki 57 kg., pirmą vietą su asmeniniu ir gimnazijos rekordu laimėjo Greta Stonkutė, iškėlusi 57, 5 kg. štangą. Vaikinų iki 59 kg. grupėje, ant aukščiausios pakylos užlipo Aurelijus Jarašūnas, iškėlęs 70 kg. svorį ir taip pat pagerinęs asmeninį ir gimnazijos rekordą. Svorio kategorijoje iki 66 kg. antrą vietą laimėjo Rimvydas Glazauskas iškėlęs 82,5 kg. svorį, tai taip pat sportininko asmeninis rekordas dalyvaujant varžybose. Kategorijoje iki 74 kg. trečią vietą laimėjo Karolis Kasarauskas, iškėlęs 92,5 kg. štangą – asmeninis sportininko rekordas, Sergėjus Sinkevičius šioje kategorijoje iškėlė 77,5 kg. Sunkiasvorių varžybose absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Danas Tomkevičius, jam pakluso 122,5 kg štanga, tai naujas gimnazijos rekordas. Domantas Čaplinskis buvo stipriausias iki 105 kg. kategorijoje, jis iškėlė 110 kg. štangą., Rytis Žaromskis iškovojo antrą vietą 87,5 kg. Individualiai šiuose varžybose dalyvavęs Mantvydas Glazauskas taip pat gerino asmeninį rezultatą iškeldamas 60 kg

Dalinkitės: