Gegužės 25 dieną pirmų ir antros klasės gimnazistai dalyvavo renginyje „Atrask savo talentą Raudondvaryje“. Kiekviena klasė turėjo galimybę susipažinti su penkiomis skirtingomis profesijomis. Viena iš jų buvo virėjo profesija. Kiekvienas mokinys paragavo ant laužo virtos sriubos ir pasigamino nedidelių lavašo suktinukų. Taip pat jaunuoliai susipažino ir su fotografo specialybe – galėjo pasidaryti fotosesijos įvaizdį ir visi kartu nusifotografuoti. Vėliau elektriko profesijos mokytojas parodė triukų, susijusių su elektra, ir leido išmėginti iššūkį, kuris reikalavo daug susikaupimo ir kantrybės. Automechanikai parodė, kaip veikia šviesų sistema, kaip ją nustatyti automobilyje, kaip rasti gedimus kompiuteriu. Visi galėjome apžiūrėti variklį. Paskutinė profesija, su kuria susipažinome,  buvo žirgininkystė. Jaunuoliai ne vien išklausė įdomių istorijų iš mokytojos gyvenimo ir darbo su žirgais, bet ir galėjo ant jų pajodinėti. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir naujų žinių. Tikimės, kad visa gauta informacija pravers ateityje.

Patricija Butvilaitė, Ib