Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 26–27 d., mūsų gimnazijos mokinys Adas Juška dalyvavo, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje, vykusioje 24-oje Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje. Dailės olimpiada – tai renginys, atskleidžiantis dalyvių pasaulio suvokimą, vaizduotę, gebėjimą panaudoti tinkamiausias meninės kūrybos priemones išreikšti savo individualumui intrepretuojant temą. Šių metų olimpiados tema – ,,Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“, ji buvo skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti.
Į šalies olimpiadą mokinys turėjo atsivežti du savo kūrybinius darbus ir kūrybinės veiklos aplanką (potfolio). Olimpiados metu Adas atliko kūrybinę užduotį  pasirinktomis priemonėmis. Tam buvo skirtos 3 val. Kitą dieną turėjo pristatyti savo darbus komisijai.

Dalinkitės: