Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 29 dieną Šiaulių  logopedinėje  mokykloje  vyko respublikinė bendrojo  ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių, turinčių specialiųjų  ugdymosi poreikių, konferencija „Sėkmingų žmonių karjeros kelias“. Konferencijos tikslas – suteikti galimybę mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių, pasirodyti viešoje erdvėje, pristatant savo ir kitų sėkmingų žmonių karjeros ir lyderystės istorijas. Šeduvos gimnazijai renginyje atstovavo 6b klasės mokinys Gytis Kupčiūnas. Jis perskaitė pranešimą ,,Mano kelias sėkmingos karjeros link“. Pasiruošti konferencijai mokiniui padėjo gimnazijos specialioji pedagogė Aušra Mickutė

Mokinys ne tik įgijo neįkainojamos patirties, bet ir buvo apdovanotas padėkos raštu bei saldžiu prizu.

 

 

Dalinkitės: