Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 24 dieną grupė mokinių ir mokytojos Virginija Budrienė, Arnolda Šukienė dalyvavo Šiaulių miškų urėdijos Vainagių medelyno poilsiavietėje vykusioje respublikinėje specialiųjų mokyklų mokinių konferencijoje ,,Gamtos atradimai vaiko akimis“. Šeduviečiai pristatė stendinį pranešimą ,,Pasodinai medelį – prisidėjai prie gražesnio ir sveikesnio pasaulio“ ir parodė muzikinę inscenizaciją „Žmogaus ir medžio draugystė“. Konferencijos metu veikė kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose mokiniai gamino darbelius iš gamtinės medžiagos, vėrė papuošalus iš karoliukų, mokėsi žaidimų. Konferencijos vieta (Kurtuvėnų regioninis parkas), supanti aplinka ir patirti įspūdžiai leido mokiniams suartėti su gamta, pajusti artėjančią vasarą, paskatino domėtis gamtos saugojimo aktualijomis.

Dalinkitės: