Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 21 dieną Šeduvos gimnazijoje, devintą kartą,  vyko Respublikinė konferencija ,,Patyčioms – STOP”. Konferencijoje dalyvavo komandos iš aštuonių rajono mokyklų: Šiaulėnų Marcelino Šikšnio, Baisogalos, Sidabravo, Šeduvos gimnazijų, Alksniupių, Radviliškio Gražinos pagrindinių mokyklų, Radviliškio vaikų globos namų ,,Nykštukas“. Sulaukėme svečių iš Raseinių rajono Betygalos Maironio  ir Šiaulių Lieporių gimnazijų.  Konferencijoje taip pat dalyvavo Radviliškio rajono Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Lena Skriptienė.

Konferencijos dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas. Jis kvietė visus susirinkusius nelikti abejingais ir nepamiršti, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas. Šeduvos gimnazijos mokiniai, daina ir šokiu kvietė atpažinti savo jausmus ir emocijas.

Konferencijoje pranešimą skaitė Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai Deimantė Petraitė ir Tomas Danyla.

Antroje konferencijos dalyje komandų laukė ne viena įdomi, kūrybiška ir prasminga veikla grupėse. Mokiniams darbą grupėse organizavo gimnazijos mokinių prezidentė Aleksandra ir III klasių mokinės. Komandos apdovanotos padėkos raštais, saldžiais prizais.

Konferencija pralėkė nejučia, palikusi visiems daugybę puikių prisiminimų bei įspūdžių. Tikimės, jog geros emocijos ir išsakytos mintys apie draugystę prisidės prie patyčių problemos sprendimo.

 

Rima Varanauskienė ir Rožė Dilienė, Šeduvos gimnazijos socialinės pedagogės

Konferencijos akimirkos: čia

Dalinkitės: