Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 17d. Klaipėdos mieste, Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko respublikinis angliškos dainos konkursas „Sing Along“(Dainuokime kartu). Konkursą organizavo Oxford University Press  ir progimnazijos mokytojai. Jame dalyvavo dešimt kolektyvų. Tarp jų ir dešimt 4b klasės mokinių su palaikymo komanda iš Šeduvos gimnazijos. Mokiniai atliko žaismingą, inscenizuotą dainą „I‘m happy it‘s the weekend“ (Džiaugiuosi, kad yra savaitgalis). Atidžiai stebėjo ir klausėsi kitų mokyklų atstovų atliekamų kūrinių, linksmai jiems pritarė ir negailėjo aplodismentų. Buvome įvertinti nominacija kaip drąsiausias kolektyvas. Gavome dovanų – angliškų knygučių. Mokiniai, su gera nuotaika, lydimi mokytojų Virginijos Karanauskienės ir klasės mokytojos Ingos Rutkauskienės nuvyko prie Melnragės molo ir pamatė, kur įplaukia į uostą laivai,  pasidžiaugė ošiančia jūra. Pilni gerų emocijų  ir  įspūdžių grįžome namo.
Džiaugiuosi ir dėkoju mažiesiems dainorėliams už dalyvavimą konkurse, tėveliams ir gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę išvykti, mokytojoms – Ingai Rutkauskienei ir muzikos mokytojai Ritai Ivoškienei už pagalbą ruošiantis konkursui.

Dalinkitės: