Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 21 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo IV respublikiniame menų festivalyje ,,Spalvos“, kuris vyko Rokiškio kultūros centre. Renginį organizavo Rokiškio pagrindinės mokyklos bendruomenė, sukvietusi specialių poreikių mokinių meninius kolektyvus iš Pasvalio, Šiaulių, Utenos, Molėtų, Zarasų ir Kauno miestų bei rajonų. Dalyviai atliko šokio interpretacijas, dainavo, vaidino etiudus, inscenizavo kūrinius. Festivalyje mūsų mokiniai suvaidino pasaką ,,Pirštinė“ (vadovė Nijolė Valčiukienė) ir inscenizavo dainelę ,,Kirmėliukas Infantino“ (vadovės Laimutė Andriuškevičienė ir Audronė Petraitienė). Po pasirodymų mokiniai dalyvavo įvairiose kūrybinėse veiklose, o mokytojai dalinosi gerąja patirtimi. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Mūsų mokiniai džiaugėsi ne tik apdovanojimais, bet ir galimybe pasirodyti profesionalioje kultūros centro scenoje.

Dalinkitės: