Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 4 dieną Pasvalio kultūros centre vyko respublikinis neįgaliųjų menų festivalis „Kai tu šalia“. Festivalyje dalyvavo 16 kolektyvų iš specialiojo ugdymo įstaigų: Molėtų ir Zarasų rajonų, Kelmės, Raseinių, Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Rokiškio, Joniškio, Šiaulių ir Šeduvos. Mūsų gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, vadovaujami mokytojų Virginijos Budrienės ir Arnoldos Šukienės, šiame festivalyje dalyvavo antrą kartą. Šiemet parodėme mini spektaklį „Eglė – žalčių karalienė“. Festivalyje buvo galima pamatyti ne tik vaidybinius, bet ir instrumentinius, dainų, šokių pasirodymus, drabužių kolekcijų iš antrinių žaliavų pristatymus. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, saldžiomis dovanėlėmis ir festivalio simboliu – moline varna.
Pakeliui į namus aplankėme Balsių vandens malūną. Tai vienas seniausių malūnų Lietuvoje, senosios liaudies architektūros vietinės reikšmės kultūros paminklas. Mokiniai džiaugėsi aplinka, kurioje gausu gamtos ir etnografinės atributikos, dalinosi festivalio įspūdžiais, smagiai leido laiką.

Dalinkitės: