Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje sėkmingai įgyvendinamas projektas „100 susitikimų“. Gruodžio pabaigoje su  1-os a klasės mokiniais ir mokytoja Vaida Čepiene susitiko 11 laidos abiturientas Romas Plungė. Pirmokai surengė svečiui ekskursiją po savo gimnaziją. Romas Plungė mokiniams pasakojo, kad gyveno netoliese ir dar būdamas vaikas matė, kaip buvo statomas Šeduvos gimnazijos pastatas (Panevėžio g.). Šioje mokykloje ir pats vėliau mokėsi. Svečias šiltai ir įdomiai dalinosi prisiminimais apie savo laikų mokyklą, kurią baigė 1954-aisias, jos mokytojus, pamokas, laisvalaikį. Pirmokus šios istorijos iš praeities ypatingai domino, aktyviai užduodami klausimus jie lygino senovinę mokyklą su dabartine. Svečias pasidžiaugė, kad labai smagu susitikti su klasės draugais po mokyklos baigimo ir parodė atsineštas nuotraukas iš vėlesnių savo klasės susitikimų. Atsidėkodami už šiltą susitikimą pirmokai įteikė 11 laidos abiturientui Romui Plungei atminimo dovanėlę, o šis vaikus nustebino pavaišindamas juos saldainiais.

Dalinkitės: