Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Paskutinį lapkričio penktadienį  Šeduvos gimnazijos pradinukai susirinko į kasmetinę šventę ,,Sudie, Rudenėli! „ pagal  tęstinį  projektą ,,Metų laikai- vaikystės draugai“. Šventę  pradėjo šokių  studijos ,,Vaivorykštė  4-ų klasių šokėjai. Jie žiūrovams  parodė šokį  ,,  Vaiduokliukai“.  Atsisveikinimo su rudenėliu  šventę vedė rugsėjo, spalio ir lapkričio padėjėjos Skaidra, Goda ir Patricija.

Kiekviena klasė scenoje dainavo ir šoko, o po to buvo apdovanoti  ūkininko F. Šlėvės  obuoliais ir padėkos raštais už kūrybinius darbelius iš rudens gėrybių. Šventė baigėsi pradinių klasių mokinių choro dainomis ir stebuklingojo rudens rakto  perdavimu Žiemos padėjėjui Arnoldui, kuris jį įsipareigojo po trijų mėnesių perduoti Pavasario padėjėjui, kad įleistų į Žemę pavasarį.  Už  suorganizuotą šventę dėkojame mokytojams A. Poškienei, D.Mačiūnienei, A. Meškauskienei ir A. Poškai bei visų pradinių klasių mokytojoms.

Dalinkitės: