Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje vyko  5 – 6 klasių mokinių proto mūšis ,,ŠALIS TA – LIETUVA VADINAS“, skirtas 1918 vasario 16 – osios  Lietuvos valstybės Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti. Šventinį proto mūšį pradėjo istorijos mokytoja Inga Dryžaitė visus pasveikindama su Lietuvos valstybės Atkūrimo diena. Ji pakvietė  proto mūšį vesti II  gimnazinės klasės mokinius Gytį  Banevičių  ir Livetą Žilinskaitę. Aktų salėje susirinko aštuonios 5 – 6 klasių mokinių komandos, kurios buvo pasiryžusios pasivaržyti, kuri komanda geriau žino Lietuvos istoriją. Kiekviena komanda sugalvojo savo pavadinimą ir prisistatymą. Komandoms reikėjo atsakyti į klausimus, išspręsti kryžiažodį ir dalyvauti „Blic“ turnyre. Jų atsakymus vertino kompetentinga  komisija: istorijos mokytoja Jolanta Sabutienė, neformaliojo švietimo organizatorė Dovilė Šerpetauskienė, Šeduvos gimnazijos A. Bukausko muziejaus vedėja Inga Kielienė. I vietą laimėjo ir geriausias istorines žinias parodė 6b klasės II-oji komanda ,,Kosmonautai‘‘. II vietą pasidalino 6b klasės I-oji komanda ,,Lietuvaitės‘‘ ir 5a klasės I-ji komanda ,,Didikai‘‘. III vietą pasidalino 6 a klasės II-oji komanda  „Lietuvos istorikai“ ir 5b klasės II-oji komanda ,,Mes jėga!‘‘. Sveikiname visus dalyvavusius proto mūšyje ir džiaugiamės mokinių istorinėmis žiniomis.

Dalinkitės: