Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 2-9 dienomis Radviliškio r. Šeduvos gimnazijoje vyko saugaus eismo akcija ,,Aš ir tu – atsargūs, kai slidu“. Jos metu pradinių klasių mokiniai diskutavo, dalijosi patirtimi, įvardijo pavojus, kurie tyko slidžiame kelyje.  Pakartoję saugaus elgesio tokiu metų laiku taisykles, kūrė naujametinį sveikinimą – atviruką  vairuotojams ir pėstiesiems „Aš ir tu – atsargūs, kai slidu!“.

Gruodžio 10d. lydimi mokytojų Linos Paškevičienės ir Vaidos Čepienės, socialinės pedagogės R. Dilienės,  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Ilonos Sernovienės, bei svečio iš Kauno, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovo Linarto Kiškio, vykdė paskutinį šios akcijos etapą. Jos metu pradinukai sveikino vairuotojus artėjančių švenčių proga, prašė saugiai elgtis kelyje, saugoti save ir kitus, bei dovanojo savo sukurtus atvirukus „Aš ir tu – atsargūs, kai slidu!“.

Dalinkitės: