Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 20 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko saugaus eismo pamokos Specialiojo ugdymo skyriaus  pradinių ir 5-7 klasių mokiniams. Jas vedė Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ilona Sernovienė.

Ji kalbėjo mokiniams apie tai, kaip saugiai elgtis kelyje ir gatvėje, autobuse ir išlipus iš jo. Pademonstravo kaip teisingai užsidėti atšvaitus, kad būtų matomi vairuotojams kelyje tamsiu paros metu. Mokiniai gautas žinias įtvirtino atsakydami į pareigūnės klausimus, spręsdami eismo situacijas interaktyviame žaidime. Policijos pareigūnė pasidžiaugė mokinių aktyvumu, palinkėjo visada drausmingai ir atsakingai elgtis kelyje. Dalyviai gavo dovanų – atšvaitą ar knygos skirtuką.

Saugaus eismo pamokos organizuotos įgyvendinant Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m. m.“.

Dalinkitės: