Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 4 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai kartu su pedagogais Arūnu Bagdonu, Arnolda Šukiene, Neringa Švėgždiene ir Rima Varanauskiene dalyvavo respublikiniame renginyje „Turizmo festivalis 2017“. Renginys vyko Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre (Šakių raj.). Čia susirinko komandos iš 7 šalies ugdymo įstaigų. Jų nariai turėjo atlikti įvairias užduotis ir įrodyti, kad bendraudami tarpusavyje, saugiai gali įveikti numatytą maršrutą.

Saugaus eismo kiemelyje šeduviškiai sukūrė saugaus keliavimo šūkį „Viens-du-trys, keliaujame drauge, sustojame prie šviesoforo ir laukiame kol degs žalia“, atsakinėjo į BLIC turnyro klausimus, įveikė trasą paspirtuku ir su kreidelėmis nupiešė transporto priemonę. Atliekant estafetes, futbolo ir krepšinio elementų užduotis buvo patikrinta turistui reikalinga ištvermė, numatyto tikslo siekimas ir gebėjimas bendradarbiauti.

Renginyje buvo akcentuojama, kad keliaujant drauge kiekvienas yra atsakingas už savo ir kitų saugumą bei privalo laikytis saugaus elgesio taisyklių. Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir gardžiais pietumis.

Dalinkitės: