Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai sėkmingai dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“. Mokslo metų pradžioje klasių auklėtojai mokiniams priminė pagrindines kelių eismo taisykles, vedė praktinius užsiėmimus. Mokytoja Arnolda Šukienė supažindino mokinius su knygele „Kelių eismo taisyklės vaikams“ ir pasiūlė atlikti praktines užduotis. Vilkėdami ryškiaspalvėmis liemenėmis mokiniai mokėsi saugiai pereiti gatvę, elgtis atsakingai, pakartojo kelio ženklų reikšmes. Visiems dalyviams mokytoja įteikė atšvaitą – pakabuką ir papasakojo kaip tinkamai jį naudoti.