Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre (Konstantinas Stanislavskis).
Gegužės 6 – 10 d. Šeduvos gimnazijos bendruomenė  pamatė  net  19 tokių stebuklų (t.y. spektaklių),  nes ten vyko Lietuvos švietimo įstaigų teatrų festivalis ,,Saulės zuikutis-2019“, kurį iniciavo Šeduvos gimnazija, o suorganizuoti padėjo Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro SJNUS. Festivalyje savo spektaklius parodė   19  kolektyvų, kuriuose vaidina net 280 jaunųjų aktorių  iš įvairių  Lietuvos  švietimo įstaigų: Panevėžio r. Velžio gimnazijos, Radviliškio lopšelio-darželio ,, Žvaigždutės“, Mažeikių moksleivių namų, Kėdainių specialiosios mokyklos, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus, Šeduvos gimnazijos (2 spektakliai), Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos,  Šeduvos lopšelio-darželio (net 5 spektakliukai), Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos, Skuodo r. Ylakių gimnazijos, Kauno J. Grušo meno gimnazijos, Kauno Santaros gimnazijos, Anykščių r. gimnazijos ir Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos. Festivalį, savo nuostabiais šokiais, atidarė ir uždarė Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai (vadovas Astijus Poška). Taip pat festivalio uždarymui prancūzišką dainą skyrė Šeduvos gimnazijos mokinė Emilė Kavaliauskaitė (mokyt. Rita Ivoškienė).
,,Saulės zuikučio-2019“ organizacinė grupė džiaugiasi  dalyvių gausa, aukšta pasirodymų kokybe ir kviečia visus vėl susitikti Šeduvos gimnazijoje ,,Saulės zuikutyje -2021“.

 

Dalinkitės: