Šeduvos lopšelio-darželio ,,Meškučių“ grupės  spektaklis ,,Snieguolė ir septyni nykštukai”, režisierė Sonata Keturakienė.
 10.00val., per 3 pamoką).  Spektaklis vyks pradinės mokyklos sporto salėje, žiūri 1-4 klasių mokiniai.

Šeduvos lopšelio-darželio ,,Nykštukų” grupės spektaklis ,,Draugystės pievelėje”, režisierės Kristina Vasiliauskienė ir Rita Masilionienė.  10.30 val., per 3 pamoką).  Spektaklis vyks pradinės mokyklos sporto salėje, žiūri 1-4 klasių mokiniai.

Skuodo r. Ylakių gimnazijos dramos būrelio ,,Žaidžiame teatrą“ spektaklis ,,SAUGOKITE GIEDRĄ, režisierė Roma Pociuvienė.
 11.15 val., per 4 pamoką). Spektaklis vyks pradinės mokyklos sporto salėje, žiūri 1-4 klasių mokiniai.

Kauno J. Grušo meno gimnazijos ,,Teatrono“ kolektyvo spektaklis ,,Kaip atpažinti raganą?, režisierė Daiva Škelevaitė.
 12.10 val., per 5 pamoką) žiūri 5-7  klasių mokiniai.

Kauno Santaros gimnazijos dramos kolektyvo ,,Kaukė” spektaklis ,,Vedybos, režisierė Gabrielė Navikauskaitė.
13.05 val., per 6 pamoką), žiūri 8- IIIg klasių mokiniai.