Šiais metais Šeduvos gimnazijoje vėl apsilankė Šeduvos šauliai. 6–osios rinktinės atstovai surengė atvirą pilietiškumo pamoką šeštoms, septintoms ir I gimnazinėms klasėms. Jaunieji šauliai papasakojo apie Lietuvos šaulių sąjungos veiklą, tikslus bei istoriją. Šauliai pristatė ginklus, taisyklingą uniformos dėvėjimą bei papasakojo apie patirtus įspūdžius pratybose. Klausytojus jie labai sudomino. Taip pat jie turėjo galimybę ne tik susipažinti su naudojama technika, bet ir puikiai sekėsi ją išbandyti. Buvo galimybė palaikyti ginklus, apžiūrėti amuniciją, užsidėti šaulio kuprinę, išklausyti apie tai, kam ji reikalinga ir kokiu tikslu naudojama. Buvo parodyta, kaip yra nešamas sužeistas žmogus ir kokios yra plačios laisvalaikio praleidimo galimybės tapus jaunuoju šauliu. Susitikimo pabaigoje mokiniai galėjo užduoti klausimų, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta. LŠS veikla patraukė ne vieno mokinio dėmesį ir tikimės, kad prie jų būrio prisijungs dar ne vienas mokinys.