Spalio 5 diena yra ta diena, kai mokytojai gali pasidžiaugti jiems rodomu išskirtiniu dėmesiu. Gėlės, šypsenos, dėmesys priklauso tik jiems, mūsų mokytojams, kurie ne tik moko, bet ir ugdo asmenybę, žmogų, pilietį.

Mokytojų dienos rytą grojant muzikai abiturientai ir kiti mokiniai visus mokytojus pasitiko ir sveikino juos profesinės šventės proga, įteikė rudeninių gėlių puokšteles  ir pakvietė nusifotografuoti.

Vėliau visas pedagogų kolektyvas buvo pakviestas į aktų salę, kur juos pasitiko smagiai nusiteikę gimnazijos mokinių savivaldos nariai. Tačiau ne tik iš jų lūpų mokytojai išgirdo sveikinimų.  Žodžį tarė tą dieną laikinai direktorių pavaduojantis Jonas Balčiūnas, patikinęs, kad ugdymo procesą  jo ,,mokytojai“ organizuos gerai. Mokytojams palinkėjo linksmai praleisti laiką.

Visada džiugu, kai į mokyklą sugrįžta buvę mokiniai. Šį kartą pasveikinti mokytojų kolektyvo atvyko buvusi Šeduvos gimnazijos mokinė Ugnė  Pilipavičiūtė.

Kol mokytojai atliko įvairias užduotis salėje, stebėjo mokytojos Dianos Variakojienės režisuotą spektaklį, džiaugėsi mokytojo Astijaus Poškos mokinių atliekamu šokiu, abiturientai plušėjo klasėse. Renginio pabaigoje jie pristatė savo veiklą, įrodydami, kad ugdymo procesas nesustojo, mokiniai buvo saugūs ir laimingi.

Po pietų mokytojų kolektyvas išvyko į Žagarę. Ten lankėsi Žagarės dvaro rūmuose, gėrėjosi žirgynu (miesto simboliu), vėjo malūnu, statytu 1770–1780 m.,  vaikščiojo didžiuliame parke, kurio plotas apie 70 hektarų. Puikios nuotaikos nesugadino net žvarbokas ir lietingas rudeniškas oras.