Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Minint Pasaulinę turizmo dieną ir vykdant projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“ Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių grupė dalyvavo dviejų kilometrų žygyje, kurį organizavo pedagogės Kristina Butkuvienė ir Guoda Mikalonienė. Tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir kultūrinį pažinimą, saugų elgesį kelyje. Prieš iškeliaujant dalyviai pakartojo saugaus eismo taisykles, išklausė instruktažą. Atvykę policijos pareigūnai paragino mokinius elgtis saugiai ir atsakingai. Lydima policijos ekipažo žygio dalyvių kolona saugiai keliavo numatytu maršrutu ir atvyko prie Šeduvos malūno. Čia mokiniai sužinojo, kad Šeduvos malūnas – tai 100-etis pastatas, aplink kurį išsidėstę nauji pastatai (motelis, pirtis-baseinas, pramogų centras, vasaros namelis, lauko šašlykinė). Gražioje aplinkoje mokiniai pramogavo, bendravo, ilsėjosi. Pavaišinti karšta vaisine arbata mokiniai padėkojo „Šeduvos malūno“ darbuotojoms ir su gera nuotaika pajudėjo į gimnaziją. Grįžtant mokiniai dalijosi įspūdžiais ir geromis emocijomis.

Dalinkitės: