Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje balandžio 18 dieną vyko kasmetinis tradiciniu tapęs Lietuvos neįgaliųjų aerobikos festivalis „Sportuok ir šok 2019“. Renginio organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyrius. Festivalyje dalyvavo penkios komandos: Pabradės ir Macikų socialinės globos namų, Panevėžio Jaunuolių dienos centro, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos bei Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyrių.
Festivalį pradėjo gimnazijos šokių studija „Vaivorykštė“, vadovaujama mokytojo Astijaus Poškos. Sveikinimo žodį tarė Šeduvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė.
Dalyvių pasirodymą vertino komisija: Gailutė Toleikienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusių ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė, Vida Gilienė, Vaižganto gimnazijos šokių mokytoja metodininkė, Sandra Skromanienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji specialioji pedagogė. Vertinimo komisijai paskirsčius nominacijas šeduviečių komanda (vadovė Neringa Švėgždienė) pripažinta „Ritmiškiausia“ ir „Elegantiškiausia“, joniškiečių (vadovė Lina Kuzminskienė) – „Masiškiausia“ ir „Meniškiausia“, Pabradės socialinės globos namų (vadovė Ona Raguckienė) – „Ištvermingiausia“ ir „Techniškiausia“, Panevėžio Jaunuolių dienos centro (vadovės Santa Jermačkova, Eglė Miliškevičienė)  – „Originaliausia“, Macikų socialinės globos namų (vadovė Sandra Maskaliovienė)  – „Stilingiausia“.  Visos komandos apdovanotos saldžiais prizais,  įteikti padėkos raštai ir taurės.
Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projekte  „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“. Mokiniai svečiams dalino saugaus elgesio kelyje atmintines. Renginio metu netruko nuoširdžių šypsenų ir geros nuotaikos.
Arnolda Šukienė, Šeduvos gimnazijos mokytoja

 

Dalinkitės: