Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Birželio 29 dieną Šeduvos globos namų kieme sulaukta svečių iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos. Jos atstovas įteikė krepšius su dovanomis – priemonėmis  konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“  laimėtojams.
Radviliškio rajono asociacija Vėriškių bendruomenė 2019 metais pakvietė įstaigas ir organizacijas jungtis į susivienijimą ir dalyvauti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga surengtame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“. Į kvietimą dalyvauti konkurse atsiliepė trys organizacijos: Šeduvos lopšelis-darželis, Šeduvos globos namai, Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyrius. Konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ bendruomenių susivienijimų grupėje I vietą laimėjo Vėriškių bendruomenės susivienijimas (pirmininkė Aldona Jurelevičienė), kurio dalyviams atiteko: Šeduvos lopšeliui-darželiui – I vieta, Šeduvos globos namams – II vieta, Šeduvos gimnazijai – III vieta.
Mokytoja Arnolda Šukienė, projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ organizatorė

Dalinkitės: