Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 14 d. Šeduvos gimnazijos aktų salė buvo pilnutėlė žiūrovų – čia jau penkioliktą kartą vyko kalėdinis labdaros paramos renginys „Uždekim žiburius širdžių“, kviečiantis bendruomenę susivienyti kilniems darbams. Kadangi artėja gimnazijos šimto metų jubiliejus, siekiame jį pasitikti įgyvendinę didžiąją dalį savo svajonių, norime, kad 2019-ieji metai gimnazijos bendruomenei iš tiesų taptų šventiniais.
Jaukų žiemos pavakarį gimnazijos meno kolektyvai pakvietė leistis į užburiančią muzikinę pasaką pagal Vytauto V. Landsbergio kūrinį „Angelų pasakos“. Teatralizuoto koncerto herojai angelai sekė dangiškas pasakas, kurių idėjas įprasmino įspūdingi jaunųjų muzikos ir meno mylėtojų pasirodymai. Svarbiausia, kad angelų pasakos skatino suprasti, jog reikalauti visko vien sau yra neteisinga, visada reikia galvoti apie kitą ir pirmiausia stengtis išpildyti jo troškimus. Šeduvos gimnazijos meno kolektyvai: muzikantai (orkestro vadovas Kęstutis Meškauskas), dainininkai (vadovai Rita Ivoškienė,  Engrita Diržienė, Sandra Skromanienė, Neringa Švėgždienė, Aušra Mickutė, Kęstutis Meškauskas, Giedrius Puidokas),  šokėjai (vadovai Joana Vasiliauskienė, Astijus Poška), aktoriai (vadovė Diana Variakojienė), dovanojo ne tik savo pasirodymus, bet ir sukūrė atmosferą, suvirpinusią giliausias sielos kerteles. Koncerto pabaigoje išdalinti Rožės Dilienės nunerti angeliukai – tai gimnazijos padėka ir palinkėjimas visiems už  paramą bei palaikymą, už geras emocijas ir labai šiltą priėmimą.
Teatralizuoto koncerto idėją išpildė ir mokytojų Jolantos Akučkienės bei Engritos Diržienės sukurta scenografija, renginio įgarsinimu rūpinosi buvęs mokinys Arnoldas Rulys ir gimnazistas Arnas Janulis, už techninę dalį buvo atsakingi mokiniai Karolis Nevedomskas ir Arnas Šaipūnas.  Kostiumus aktoriams paruošė Stanislava Baubkuvienė ir Dovilė Šerpetauskienė. Visų dalyvių ir savo pačios kūrybinius sumanymus įgyvendino renginio režisierė Diana Variakojienė.
Kalėdiniame gimnazijos koncerte dalyvavęs Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys nuoširdžiai dėkojo gimnazijos bendruomenei už įspūdingą šventę, palinkėjo visiems sėkmės, stiprybės bei ryžto visose veiklose. Gimnazijos tarybos pirmininkas Remigijus Peleckis, kartu su mokytojais, mokiniais bei tėveliais atlikęs finalinę koncerto dainą „Laimės angelas“, prisipažino, jog renginys jį sujaudino iki ašarų. Gimnazijos pirmininkas dėkojo visiems dalyviams už nuostabius pasirodymus, sakė, kad  toks koncertas – tai ne tik muzikos, šokio ar dainavimo pamokos. Tai ir literatūra, ir  chemija, ir matematika, ir fizika, ir net kūno kultūra. Visokių gebėjimų, įgytų per įvairias pamokas,  prireikė mokiniams, kartu su mokytojais sukūrusiems įspūdingą reginį.   Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas pasveikino visus, atvykusius į labdaros paramos koncertą, padėkojo visiems, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo įgyvendinimo – per šventę paaukota 1200 eurų ir 20 svarų.  Direktorius sakė, kad lėšas, surinktas per labdaros paramos renginius, gimnazija naudoja atsakingai. Per kelerius metus jų sukaupta daugiau kaip trys tūkstančiai eurų ir 20 svarų. Šių metų labdaros paramos intencija – Šeduvos gimnazijos šimto metų jubiliejus. Direktorius nuoširdžiai padėkojo koncerto  dalyviams ir visiems, prisidėjusiems prie jo parengimo. Palinkėjo santarvės, susitelkimo ir  bičiulystės ne tik per šventes, bet ir visą laiką.

Dalinkitės: