Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Ši diena Šeduvos gimnazijoje paminėta organizuojant įvairius renginius. Garsiniais skaitymais buvo atkreiptas dėmesys į aplinkosaugos būtinybę, žadinamas kasdienis gamtos pažinimo siekis, skatinama pagarba Žemei. Lektoriai iš Raudondvario technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedė mokiniams paskaitas ir užsiėmimus gamtos pažinimo bei tausojimo temomis. Štai paskaitoje „Grūdo kelias“ gimnazistai buvo supažindinti su visais grūdų vystymosi periodais – nuo žemės paruošimo, sėjos iki visų augalo vystymosi etapų. Kita paskaita buvo apie žirgus, mokiniai sužinojo jų istoriją nuo viduramžių iki šių dienų, išsiaiškino, kaip šie įstabūs gyvūnai atsirado mūsų šalyje, kuo jie yra svarbūs ir kodėl lietuviai gali vadintis raitelių tauta. Mokyklos valgykloje mokiniai klausėsi paskaitos apie maistą ir virtuvės reikmenis bei atliko praktines užduotis – gamino sumuštinius, mėsainius ir kitus skanėstus. Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas – svarbus edukacinis renginys, raginantis bei įpareigojantis konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

Rugilė Šablevičiūtė, Liveta Jareckaitė, III klasė

Dalinkitės: