Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 24-28 dienomis Šeduvos gimnazijos bendruomenė gyveno kupinoje įspūdžių savaitėje, kuri buvo pavadinta „Išvirkščia“. Savaitė prasidėjo šlepečių ir skirtingų batų diena. Antradienį mokiniai ir mokytojai pasipuošė įvairiais galvos apdangalais. Trečiadienis – spalvos diena. Kiekviena klasė pasirinko vienos spalvos akcentą drabužiuose. Ketvirtadienį į gimnaziją mokiniai nešėsi neįprastas kuprines, nes buvo „Kuprinės  kitaip“ diena. Penktadienį bendruomenė šventė Heloviną. Šią dieną gimnazijoje vaikščiojo ir mitinio pasaulio būtybės – raganos, velniai, vaiduokliai, ir Helovino pieštinėmis kaukėmis ant veidų bei aksesuarais pasipuošę personažai. Visi norintys galėjo pašėlti linksmoje diskotekoje.

Dėkojame visiems už drąsą priimti iššūkius, bendrystę ir kūrybiškumą. Tikimės, kad ,,išvirkščia” savaitė sustiprino gimnazijos bendruomenės tarpusavio ryšius, paskatino pasidalinti šypsenomis ir gera nuotaika.

 

Dalinkitės: