Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 8-12 d. Šeduvos gimnazijoje vyko kasmetinis respublikinis švietimo įstaigų teatrų festivalis,,Saulės zuikutis-2017“. Per savaitę gimnazijos mokiniai pamatė 25 kolektyvų pasirodymus iš įvairiųšalies miestų ir miestelių. Iš viso scenoje pasirodė 390 jaunųjų  artistų nuo 3 iki 19 metų    iš Kėdainių ,,Ryto“ progimnazijos (2 kolektyvai),  Kėdainių specialiosios mokyklos, Baisogalos gimnazijos,  Radviliškio ,,Kregždutės“ ir ,,Žvaigždutės“ lopšelių –darželių, net 6 kolektyvai iš Šeduvos lopšelio-darželio,  Panevėžio K.Paltaroko gimnazijos,  Šilutės Pirmosios gimnazijos, Klaipėdos Sendvario progimnazijos,  Alytaus r. Butrimonių gimnazijos, Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazijos, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos, Skuodo r. Ylakių gimnazijos, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcinio centro ir  Šeduvos gimnazijos (4 kolektyvai).

Daugiausia spektaklių pamatė Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Buvo ką pažiūrėti ir gimnazijos 8-IV g klasių mokiniams… šiek tiek nuskriausti liko 5-7 klasių mokiniai… ,,Saulės zuikučio-2017“organizatoriai Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro SJNUS, Šeduvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė, mokytojai Aušra Poškienė, Diana Variakojienė ir Astijus Poška dėkoja visiems prisidėjusiems prie sklandžios  festivalio eigos.  Ypač didelis ačiū  pasirodžiusių kolektyvų vadovams už jų neišsenkančią energiją ir atsidavimą ugdant vaikuose teatrinės raiškos būdus ir  kompetencijas, o jauniesiems aktoriams už jų kūrybiškumą, norą vaidinti, perteiktas emocijas…

Dalinkitės: