Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 23 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai drauge su mokytojomis Vaida Čepiene ir Lina Paškevičiene vyko į Kauną. Užkilę ant Aleksoto kalno, pasigrožėjome Kauno miesto centro ir senamiesčio panorama, didžiausia Lietuvos upe Nemunu. Edukacinės programos zoologijos sode metu susipažinome su pasaulio ir Lietuvos gyvūnų rūšimis, sužinojome, kad kai kurioms gyvūnų rūšims reikalinga ypatinga apsauga ir zoologijos sodai gali būti vienintelė vieta jiems išlikti. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje apžiūrėjome įvairių gyvūnų kolekcijas, dalyvavome diskusijoje apie pasaulio gyvūnus, jų įvairovę ir paplitimą Žemės planetoje. Vaikų edukaciniame pramogų centre CURIOCITY dalyvavome nuotaikingoje, su įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis supažindinančioje edukacinėje programoje.

Dalinkitės: