Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos bendruomenė džiaugsmingai pasitiko kūno kultūros mokytoją metodininką Arūną Bagdoną ir Specialiojo ugdymo skyriaus mokinius, kurie kovo 14-25 dienomis Austrijoje dalyvavo Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse. Lietuvės rinktinės nariai varžėsi trijų sporto šakų rungtyse: slidinėjimo, sniegbridžių ir salės ritulininkų. Sniegbridininkų komandą sudarė šeši nariai, iš jų keturi – Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai. Jiems vadovavo  rinktinės vyriausiausias treneris Arūnas Bagdonas.

Šeduviškiai dalyvavo 16-21metų amžiaus grupėje ir iškovojo  devynis olimpinius medalius: šešis aukso, tris sidabro ir vieną bronzos. Daiva Savelevaitė: 200m  bėgimas – I vieta, 400m bėgimas – I vieta. Paulius Butautas: 200m bėgimas – II vieta, 400m bėgimas – II vieta, estafetė 4x400m – I vieta. Kasparas Vaičiulis: 200m bėgimas – II vieta, 400m bėgimas – IV vieta, estafetė 4x400m – I vieta. Neda Pabilionytė: 100m bėgimas – I vieta, 200m bėgimas – I vieta.

Kovo 28 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko iškilminga sportininkų pagerbimo šventė, į kurią susirinko gausus būrys gimnazijos bendruomenės narių ir svečių. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis dėkojo už Radviliškio krašto garsinimą ir įteikė atminimo dovanas. Sveikinimo žodžius  išsakė Šeduvos seniūnas Justinas Pranys, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė. Įspūdžiais iš olimpinių žaidynių dalinosi rinktinės vyriausiasis treneris Arūnas Bagdonas. Savo pasirodymus dovanojo gimnazijos meno kolektyvai (vadovai Kęstutis Meškauskas, Aušra Mickutė, Sandra Skromanienė). Vaizdinėje medžiagoje buvo pristatytos Pasaulio SO žiemos žaidynių akimirkos, kuriose atsispindėjo Šeduvos gimnazijos mokinių ryžtas, siekis nugalėti, garsinti Lietuvos ir Šeduvos gimnazijos vardą. Renginį vedė meninio ugdymo pedagogė Dovilė Šerpetauskienė.

Kovo 29 dieną Lietuvos Specialiosios olimpiados rinktinės nariai išvyko į Lietuvos respublikos prezidentūrą, kur susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.

 

Dalinkitės: