Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 11 diena –neeilinė diena Šeduvos gimnazijos pradinukams. Pas juos į svečius  atvyko Panevėžio VŠĮ  Beglobių gyvūnų organizacijos ,, Puma“ darbuotojos su  keliais keturkojais globotiniais.  Šio susitikimo  visi labai laukė ir jam ruošėsi. Jį, dar gruodžio mėnesį,  iniciavo Šeduvos gimnazijos mokinių prezidentė Aleksandra Mamonaitė. Visą gruodžio mėnesį  pradinukai, paraginti savo mokytojų, padedami savo tėvelių ,į klases nešė kačių maistą, kraiką, žaisliukus, palutes, pledukus. Surinktų dovanų kiekis  pradžiugino Panevėžio beglobių gyvūnų organizacijos ,,Puma“ direktorę Vilmą Jakštienę. Susitikimo –dovanų įteikimo metu ji vaikams papasakojo apie organizacijos veiklą, o svarbiausia,   atsivežtų į šį susitikimą  gyvūnų, patekimo į prieglaudą istorijas… Mažuosius  gimnazistus jos labai sujaudino. Kartu su viešniomis iš Panevėžio atvyko ir šeduvietė, gyvūnų gelbėtoja iš Pakruojo komunalinio punkto Sandra Ovčinikovienė.  Ji vaikams papasakojo ,kad pagrindinis jos darbas  yra išgelbėti  kačiukus ir šuniukus,  kurie patenka į šią tarnybą, nes laiko tam ji turi tik 14 dienų. Moteris pasidžiaugė, kad  visiems, ištrauktiems iš mirties nagų gyvūnams, pavyksta surasti mylinčius šeimininkus.  Susitikimo pabaigoje išsipildė didžiausias vaikų noras- galimybė paglostyti kačiukus ir šuniuką, su jais nusifotografuoti, pabendrauti.
Už suneštas dovanas beglobiams gyvūnams vaikams padėkojo ne  tik ,, Pumos“ darbuotojos, bet ir mokinių prezidentė Aleksandra, kuri prižadėjo padovanoti jiems  Linksmadienį…
Šeduvos gimnazijos pradinukai įrodė, kad ne tik žodžiais, bet ir darbais myli gyvūnus…

Dalinkitės: