Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2022 m. spalio 18 d. Vilniaus tarptautinio oro uosto Konferencijų centre įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo šventinis „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginys. Jau šešioliktą kartą vykstančiame renginyje Švietimo mainų paramos fondas apdovanojo kokybiškiausius „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektus įgyvendinusias institucijas ir kitų veiklų dalyvius bei partnerius. Šeduvos gimnazijos mokytojų ir mokinių bei partnerių iš Suomijos (Lappajarvi gimnazija) ir Estijos (Narvos gimnazija) įgyvendintas Nordplus Junior klasių mainų projektas ,,Iš gelmių į paviršių“ tapo  nominacijos ,,Žalioji iniciatyva“ nugalėtoju ir įvertintas aukščiausiu kokybės apdovanojimu. Projektas buvo vykdomas dvejus metus, jame dalyvavo 13-18 metų moksleiviai. Pagrindiniai projekto tikslai – suvokti vandens visybiškumą,  gilinti anglų kalbos žinias, susipažinti su kitų šalių kultūromis, tradicijomis.

Renginio metu susirinkusius svečius pasveikino Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega. Pranešimu apie ateities mokymo planus dalinosi futuristas, išradėjas ir rašytojas iš Suomijos Perttu Pölönen. Renginio svečius džiugino Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto ir muzikos skyriaus mokinių koncertai ir pasirodymai.

Dalinkitės: