Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos mokiniai sausio 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje parodoje „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ ieškojo galimybių savo karjerai. Parodoje vyriausieji stojimo komisijų nariai, aukštųjų mokyklų atstovai, esamieji studentai, dar visai neseniai patys priėmę sprendimus savo karjerai, atvykę iš visos Lietuvos, dalinosi įžvalgomis ir pastabomis, kaip pasirinkti studijų programas, universitetus. Mugės metu mokiniai galėjo dalyvauti vertingose diskusijose „Ką svarbu žinoti dabartiniams dešimtokams apie brandos egzaminų pokyčius“ ir „Visi keliai atviri. Kurį pasirinkti? Atsakymai į svarbiausius abiturientų klausimus“. Pranešimus skaitė ir į aktualius klausimus atsakė Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, Valstybinio studijų fondo direktorius Ernestas Jasaitis, verslo atstovai bei studentai. Taip pat mokiniai galėjo išklausyti universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų motyvacinius pranešimus bei dalyvauti praktinių patarimų sesijoje. Parodoje savo studijų programas pristatė 30 aukštųjų ir profesinių mokyklų. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė visiems moksleiviams palinkėjo drąsos ir nebijoti klysti.

Dalinkitės: