Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 28d. vyko respublikinio „Bebras“ konkurso II etapas, į kurį organizatoriai kvietė mokinius, geriausiai sprendusius  I etapo užduotis. Pasisekė penkiems Šeduvos gimnazijos mokiniams: Emai Paškevičiūtei (Ia), Eimantui Matuoliui (Ia), Evaldui Preisui (IIb), Giegriui Puidokui (IIb) ir Urtei Žukauskaitei (IIIb).

Jie vyko į Šiaulių universitetą ir drauge su Šiaulių regiono mokiniais sprendė informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo užduotis bei dalyvavo paskaitose. Jie išklausė paskaitas: „Mokslo ir verslo duetas“ (dr. R. Laurutis); „Apie sunkiąsias matematikos ir informatikos problemas“ (prof. L. Sakalauskas); „Kūrybiškas dirbtinis intelektas“ (prof. G. Daunys) bei pranešimą „Koduotės modelis „Geometrinė akis“ (R. Kazbaras, G. Bačianskaitė, Juliaus Janonio gimnazija).

Ema Paškevičiūtė, Giedrius Puidokas ir Urtė Žukauskaitė namo parsivežė tris padėkas, kurias įsteigė Šiaulių universiteto rektorius Donatas Jurgaitis, už gerą pasirodymą Šiaulių regione.

IT mokytoja Rima Juškienė

Dalinkitės: