Birželio 5 dieną mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams Šeduvos istorinės technikos muziejuje ,,Retromobile“ organizavo netradicinę istorijos pamoką ,,Atgal į praeitį“. Čia mokinius ir jų mokytojas pasitiko asociacijos „Retromobile“ Šiaurės Lietuvos filialo vadovas Laimutis Brunius. Jis papasakojo apie tai, kas išrado pirmąjį automobilį, kaip automobiliai buvo tobulinami iki šių dienų. Mokiniai sužinojo eksponuojamų automobilių atsiradimo istoriją, kokia jų buvo paskirtis senais laikais. Muziejuje mokiniai pamatė įvairią techniką, ne tik lengvuosius automobilius ir motociklus, bet ir specialiuosius: greitosios medicinos pagalbos automobilį, policijos (buvusios milicijos) automobilius, gaisrinę, karinio transporto priemones.
Netradicinė istorijos pamoka mokiniams buvo įdomi, informatyvi ir naudinga.