Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Keičiantis visuomenei, keičiasi ir jos lūkesčiai mokyklos aplinkai, mokymosi procesams, pasiekimams. Šiandieniniai moksleiviai, reprezentuojantys Y, Z kartas tikisi kitokio mokymosi proceso ir sąlygų nei ankstesnės kartos. Didėjantis moksleivių emocinis jautrumas, individualizuoti poreikiai kelia iššūkius mokytojams. Šiandien mokykloms keliamas lūkestis ne tik teikti žinias, bet ir formuoti asmenybes, ugdyti bendrąsias kompetencijas: mokėjimas mokytis, reflektavimas, planavimas, bendradarbiavimas ir pan. Kaip mokytojui išspręsti šią lūkesčių lygtį? Kokie metodai, sprendimai, strategijos yra veiksmingos ir galėtų tapti sisteminėmis? Šeduvos gimnazijos mokytojai bandė ieškoti atsakymų į šiuos klausimus.

Dalinkitės: