Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 22 dieną mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždiene gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams organizavo edukacinę išvyką į Šiaulių geležinkelių muziejų. Čia mokinius pasitiko gidė. Apsirengę ryškiomis liemenėmis mokiniai apžiūrėjo tarpukario bilietų kasą, klausėsi gidės pasakojimo apie Šiaulių geležinkelio istoriją menančius eksponatus, susipažino su įrankiais ir prietaisais, kuriais dirbo geležinkelininkai. Susidomėję mokiniai stebėjo veikiantį geležinkelio maketą, žiūrėjo mokomąjį filmuką. Įgytos žinios buvo patikrintos sprendžiant kryžiažodį. Atminimui visi mokiniai gavo pamokų tvarkaraštį su geležinkelio simbolika.
Edukacinė išvyka mokiniams buvo įdomi, informatyvi ir naudinga.

Dalinkitės: