Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Birželio 12 dieną Šeduvos gimnazijos mokytojos Neringa Švėgždienė ir Sandra Skromanienė Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams organizavo žygį šiaurietiško ėjimo lazdomis po Šeduvą susipažįstant su miesto istoriniais objektais.
Vykdant projekto „Sveikatos kelias“ veiklą, mokiniai sužinojo apie šiaurietiško ėjimo naudą žmogaus sveikatai, mokėsi tinkamai įvaldyti ėjimo techniką. Dalyvaujant LR automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2019”, su mokiniais nuolat kartojamos pagrindinės eismo taisyklės. Išklausę saugaus elgesio gatvėje instruktažą, mokiniai pradėjo žygį… Keliaudami šiaurietišku ėjimu po Šeduvą, mokiniai sustojo prie istorinių objektų: buvusios vaistinės, pieninės, verpyklos, žydų banko, kraštotyros muziejaus, kepyklos, siuvimo fabriko. Mokytoja Sandra Skromanienė pažymėjo, jog kiekvienas pastatas yra unikalus bei išskirtinis, dalijosi savo prisiminimais. Diena buvo karšta, bet žygis šiaurietišku ėjimu neprailgo. Mokiniai grįžo kiek pavargę, bet linksmi ir daugiau sužinoję apie Šeduvos miesto istoriją.

Dalinkitės: