Programa SiekSvajonės! Kas tai?

Ar jau pradėjai veikti, ar vis dar manai, jog tai ką išmėginai, yra ne tau? Pasitikėjimas savimi – gyvybiškai svarbus kiekvienam iš mūsų. O jį pamesti – gana lengva, bet norint užsiauginti – reikia pastangų. Bet, juk ir dangus nėra riba?.. Greta pasitikėjimo savimi ir motyvacijos veikti be galo svarbu mokėti aiškiai dėstyti savo mintis, drąsiai kalbėti – ar tai būtų atsiskaitymas mokykloje, ar projekto pristatymas universitete ar sukurto produkto pardavimas verslo partneriams. O juos dar ir įtikinti, jog produktas yra tikrai geras, reikės.

Kiekvienas suprantame, jog šie įgūdžiai yra labai svarbūs. Jeigu tai moki, reiškia sugebi valdyti savo balsą, kūno kalbą – sugebi aiškiai komunikuoti ir sugebi įtikinti žmones. Tikrai taip, „pardavimai“ vyksta ne tik prekybos centruose, tačiau ir kiekvieną dieną mūsų gyvenimuose. Pradėk nuo pasitikėjimo savimi ir įtikinimo įgūdžių.
Dalyvaudamas šiame projekte ugdysi savybes leisiančias greičiau pasiekti užbrėžtų tikslų. Registruokis, dalyvauk mokymuose, atlik praktiką ir žingsnis po žingsnio SiekSvajonės! http://www.sieksvajones.lt/