Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Įgyvendindamos sveikatos stiprinimo programą „Sveikatos kelias“, gegužės 30 d. popietinių grupių auklėtojos G. Mikalonienė ir V.Šarauskienė sukvietė vaikus į smagų edukacinį užsiėmimą „Šildanti prieskonių arbata“. Renginio metu arbatą virėme ant laužo, į ją bėrėme imbierą, anyžių, cinamoną, juoduosius pipirus bei dar keletą prieskonių. Toks gėrimas ne tik šildo sielą ar rankas, bet ir stiprina mūsų sveikatą. Kartu su vaikais aptarėme prieskonių gydomąsias savybes, ragavome jų, rinkome gardžiausią. Kad laikas neprailgtų, kol arbata kaito ant laužo, mokėmės naujų bei prisiminėm gerus tradicinius žaidimus. Likusiose laužo žarijose išsikepėm obuolių, kurių naudą organizmui taip pat aptarėme. Visi puikiai buvo nusiteikę, juk taip gera sėdėti prie laužo, dalintis įspūdžiais bei gera nuotaika.

Dalinkitės: